D.U.K.

Noriu įsigyti jūsų leidinį, kurio nerandu jūsų svetainėje, ką turėčiau daryti?

Parašykite mums į knygos@vda.lt, paieškosime savo likučiuose, galbūt knyga yra užsilikusi pas mus, arba grįžusi iš kokio nors knygyno.

Ar siunčiate leidinius?

Turime galimybę Jums atsiųsti knygas, kurių svoris neviršija 2 kg. Leidinius siunčiame tik registruotu paštu. Tačiau bendraujame su įvairiais internetiniais knygynais, tad labai kviečiame leidinius greitai ir patogiai įsigyti iš jų.

Kaip gauti leidinį registruotu paštu?

Parašykite laišką į knygos@vda.lt: nurodykite, siuntimo adresą, ar bus reikalinga sąskaita faktūra, norimus įsigyti leidinius ir jų kiekį. Mes pasversime leidinius ir įvertinsime, ar visas knygas galime atsiųsti, bei kiek kainuos jų siuntimas.

Ieškote labai seniai išleisto leidinio?

Jei leidinys toks senas, kad net nerandate jo mūsų svetainėje, parašykite mums į knygos@vda.lt ir mes jums atsakysime, ar dar turime užsilikusį arba iš knygyno grįžusį knygos vienetą. Jei knygos neturime (o dažnai taip ir nutinka, nes leidžiame ypač riboto tiražo knygas), vienintelis būdas gauti mūsų knygą - paieškos internete. Galbūt kažkas knygą parduoda naudotų knygų platformose, o gal koks egzempliorius yra užsilikęs internetiniuose knygynuose. :)

Jus pasiekė informacija apie naują leidinį susijusį su VDA, tačiau jo nematote mūsų svetainėje?

Šiek tiek luktelėkite, galbūt knyga dar nėra atspausdinta ir knygos komanda norėjo pasidžiaugti knygos išleidimo artėjimo proga. Kai tik knyga bus išleista - būtinai nuo pasidžiaugsime socialiniuose tinkluose ir šioje svetainėje. Tačiau taip pat visada kviečiame užmesti akį į knygos leidėją - kartais tai būname ne mes. :)

© Vilniaus dailės akademijos leidykla
Dominikonų g. 15, VIlnius LT-01131
Tel. 8 5 279 10 15 (direkcija)
Įmonės kodas: 111950439
PVM mokėtojo kodas LT 100003222911
AB bankas „Swedbank“
A.s. LT35 7300 0100 0245 5757