Leidiniai
E-KNYGOS

Elektroninės knygos - tai tos pačios knygos, kurias jūs skaitote atspausdintas ant popieriaus, tik išleistos elektroniniame formate. Elektroninės knygos leidžiamos specialiuose failuose (ePUB, PDF, MOBI ir kt.), kuriuos galima atidaryti ir skaityti planšetiniame, nešiojamame arba stacionariame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar specialiame e-knygoms skaityti skirtame įrenginyje - elektroninių knygų skaityklėje.

Dažnai tam, kad eknygos būtų apsaugotos nuo nepageidaujamo kopijavimo, jos būna apsaugotos, taip vadinamu, DRM.
 
E-knygų skaityklė
Tai specializuotas elektroninis įrenginys, kuris skirtas elektroninių knygų skaitymui. Dažnu atveju juo galima klausytis muzikos, atidaryti ir peržiūrėti kitokius dokumentus. Skaityklė nuo paprasto kompiuterio skiriasi savo ekranu. Čia dažniausiai naudojamas specialus ekranas pagamintas naudojant E-rašalo (E-ink.com) technologiją.
Dėl šios unikalios technologijos knygos puslapius skaityklėje matysite beveik taip pat kokybiškai, kaip ir atspausdintas ant popieriaus. Skaityklės visiškai nevargina akių, knygas galėsite skaityti net tiesioginiams saulės spinduliams krentant ant ekrano.
Vienoje skaityklėje galėsite nešiotis visą savo biblioteką - šimtus ar net tūkstančius knygų. Skaityklės naudoja labai mažai elektros energijos, ji naudojama tik "verčiant" puslapį. Pilnai pakrauta skaityklė leidžia perskaityti 8 000 - 10 000 puslapių.
 

Mindaugas Paknys

Elektroninėje knygoje pristatoma Lietuvos XVI-XVIII a. dailės ir architektūros istorija, pateikiant 40-ties svarbiausių LDK dirbusių archtektų, tapytojų, skulptoriųbir raižytojų gyvenimo bei kūrybos aprašymus

Kaina / Price: 2,89 Eur / 9,99 Lt

Nijolė Šepetienė

EPUB formatu išleistas vadovėlis. Šis vadovėlis – tai mokomoji priemonė besimokantiems kompiuterinės grafikos su CorelDRAW programa, kuri plačiai naudojama piešiant, kuriant kompozicijas. Todėl šis vadovėlis yra naudingas dizaineriams, grafikos specialistams, skulptoriams ir kitų sričių menininkams, besidomintiems kompiuterine grafika

Kaina / Price: Išparduota
© Vilniaus dailės akademijos leidykla
Dominikonų g. 15, VIlnius LT-01131
Tel. 8 5 279 10 15 (direkcija)
Įmonės kodas: 111950439
PVM mokėtojo kodas LT 100003222911
AB bankas „Swedbank“
A.s. LT35 7300 0100 0245 5757