Renginiai/Naujienos
KVIETIMAS TEIKTI STRAIPSNIUS: LOTYNŲ AMERIKOS IR RYTŲ EUROPOS KULTŪRINĖS SĄVEIKOS

 

Straipsnių anotacijų (iki 300 žodžių) ir autorių biogramų (iki 100 žodžių) laukiame iki 2020 m. vasario 19 d. el. paštu laura.petrauskaite@vda.lt.


KNYGOS PRISTAYMAS / BOOK PRESENTATION AND OFFICIAL RELEASE

Giorgio RuggeriOpen History: Designing the Communication of Historical Knowledge Through The Web“

2020 01 06 | 17:30 | VDA biblioteka (Maironio g. 6, Vilnius)


ŠVENTINĖS NUOLAIDOS

Iki gruodžio 23 d. visoms knygoms taikome -30 proc. nuolaidą!


Call for papers!

The Institute of Art Research at Vilnius Academy of Arts calls for papers for the 100th volume of Acta Academiae Artium Vilnensis


Kviečiame teikti straipsnius 100-ajam AAAV numeriui!

Vilniaus dailės akademijos Dailėtyros institutas kviečia teikti straipsnius žurnalo Acta
Academiae Artium Vilnensis 100-ajam tomui


Dar vienos naujos knygos belaukiant... Algimantas Mačiulis „ARCHITEKTŪRA: STILIAI, KOMPOZICIJA, MENŲ SĄVEIKA“

 

Architektūroje formos raiškos priemonių visumą lemia istorinės epochos ir atskiro laikotarpio bendrosios pažiūros, taip pat ir individuali architekto vaizduotė, profesinė patirtis. Nedaug turime mokslinės ir edukacinės literatūros, kurioje būtų nagrinėjama architektūrinė kompozicija, meninė forma, jos kaita, konstrukcinių sistemų, naujų technologijų įtaka meninei formai, aplinkos, urbanistinio ir gamtinio konteksto reikšmė ir pan.

Knygos rengimą rėmė Lietuvos kultūros taryba.


NUOLAIDOS!

Iki spalio 31 dienos studijoms aktualius leidinius galite įsigyti už ypatingą kainą! Visam kitam asortimentui taikoma -20% nuolaida!

Plačiau.


Laukite naujos Vilniaus dailės akademijos leidyklos knygos „Tadas Baginskas: Dizaino liudininkas“

 

Knygos rengimą rėmė Lietuvos kultūros taryba

2019 m. Vilniaus dailės akademijos leidykloje parengta knyga apie VDA profesorių emeritą Tadą Baginską. Jo kūrybos tyrimu siekiama pažvelgti į sudėtingus architekto ir dizainerio kūrybinio gyvenimo vingius.

Tadas Baginskas vadinamas vienu iš profesionalaus Lietuvos dizaino pradininkų, dizaino pedagogu. To nepakanka apibūdinti plataus, daugiau kaip 50 metų apimančio ir besitęsiančio T. Baginsko kūrybos lauko. „Universalus archdizaineris“ – taip jį apibūdina Algimantas Mačiulis, monografijų apie Lietuvos architektus ir architektūrą autorius. T. Baginsko kūryba, darbas įvairiose dizaino konkursų vertinimo komisijose, pedagoginė veikla Vilniaus dailės akademijoje, jo pasaulėžiūra yra itin svarbi ne tik Lietuvos dizaino istorijai bet ir daug platesniam socialiniam kultūriniam kontekstui. Atliekant tyrimą buvo itin svarbu suvokti ir skaitytojui perteikti vertybinį T. Baginsko požiūrį į  profesiją, gyvenimą, išryškinti visa apimančią humanišką pasaulėžiūrą. Jis pritaria bendraminčio VDA Dizaino katedros įkūrėjo Felikso Daukanto minčiai – svarbiau ne atrodyti, o būti. Šis posakis gali būti jo nuoširdaus ir humaniško dizaino liudijimo moto.


Dėmesio!

2019.08.05-2019.09.01 metu knygynėlis nedirbs. Dėl knygų įsigyjimo teirautis knygos@vda.lt


Kviečiame į prof. dr. Vasilijaus Safronovo knygos pristatymą

 

VDA Nidos meno kolonijos konferencijų salėje 2019 m. liepos 18 d. 16 val. vyks angliško prof. dr. Vasilijaus Safronovo knygos „Migrantai ir pabėgėliai Kuršių nerijoje“ leidimo pristatymas.


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
© Vilniaus dailės akademijos leidykla
Dominikonų g. 15, VIlnius LT-01131
Tel. 8 5 279 10 15 (direkcija)
Įmonės kodas: 111950439
PVM mokėtojo kodas LT 100003222911
AB bankas „Swedbank“
A.s. LT35 7300 0100 0245 5757