Iliustruotoje knygoje išsamiai aptariama Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato dailininko Algirdo Dovydėno vitražų kūryba, taip pat pateikiama gyvenimo biografija ir kūrinių katalogas. Didžioji dalis dailininko sukurtų vitražų puošia įvairių Lietuvos miestų ir miestelių visuomeninės ir sakralinės paskirties žmonių gausiai lankomus pastatus, todėl knyga skirta ne tik skaitytojui, besidominčiam Lietuvos vitražo raida, bet ir platesnei visuomenei.
Žymiausias XX a. antrosios pusės Vilniaus architektūros fotografas Mečislovas Sakalauskas visuomenei pristato dar vieną albumą
Tai pirmoji lietuviškam porcelianui skirta knyga. Joje apžvelgta porceliano istoriją Vakarų Europoje, Lietuvoje ir Rusijoje, daug įdomių, intriguojančių faktų apie porceliano išradėjus, garsiausius meistrus, išskirtinius dirbinius ir vertingas porceliano kolekcijas.