Vadovėlyje nagrinėjami svarbiausi dizaino formavimosi ir raidos etapai nuo XIX a. vidurio iki XXI amžiaus. Medžiaga dėstoma istoriniame, socialiniame ir kultūriniame kontekste, aptariami reikšmingesni mokslo atradimai, meno kryptys, lėmusios dizaino raidą. Vadovėlis skirtas dizaino, architektūros, taikomosios dailės specialybių studentams ir aukštesniųjų dailės mokyklų moksleiviams, jis taip pat pravers visiems, susiduriantiems su dizaino problematika. Būdingiausios kiekvieno laikotarpio iliustracijos ir jų komentarai įrašyti atskirai išleistoje kompaktinėje plokštelėje.
Kolektyvinėje monografijoje „Postsovietinis Lietuvos teatras: istorija, tapatybė, atmintis“ siekiama suformuluoti visuminę Lietuvos teatro raidos po 1990 metų koncepciją, išryškinti estetinės, visuomeninės, politinės teatro ir jo formų kaitos tendencijas istorinių slinkčių, tapatybės konstravimo bei globalizacijos iššūkių kontelkstuose.
Archyvinėmis fotografijomis ir dailininko darbais gausiai iliustruotoje knygoje pirmąsyk išsamiai nušviečiamas anksti mirusio ir šiandieniniam žiūrovui mažai žinomo dailininko gyvenimo ir kūrybos kelias