Garsaus Lietuvos fotografo Pauliaus Normanto knyga pasakoja apie tolimą šalį Butaną, į kurį sunku nukeliauti. Rimtas, bet kartu ir lengvai skaitomas vengrų menotyrininkės dr. Anikó Faludy tekstas pristato šios šalies istoriją, kasdienybę, religiją ir dvasinį gyvenimą, idėjas, kurios yra labai specifinės, tolimos lietuviškam supratimui ir kartu universalios, prieinamos visiems. Teksto pagrindas – vizualus Pauliaus Normanto fotografijų pasakojimas su trumpomis nuorodomis, komentarais, todėl skaitytojas gali ne tik pasigrožėti kitos šalies egzotika (yra čia ir to), bet ir susipažinti su jos gyvenimo specifika, žmonėmis ir jų ritualais.
Kolektyvinėje monografijoje „Postsovietinis Lietuvos teatras: istorija, tapatybė, atmintis“ siekiama suformuluoti visuminę Lietuvos teatro raidos po 1990 metų koncepciją, išryškinti estetinės, visuomeninės, politinės teatro ir jo formų kaitos tendencijas istorinių slinkčių, tapatybės konstravimo bei globalizacijos iššūkių kontelkstuose.
It was the first recorded appearance of the name of Lithuania in the Quedlinburg Annals in 1009 that bestowed meaning upon the subsequent 1000 years of Lithuanian history. In 2009 Lithuania solemnly celebrated the millennium of this event